5 tipů na dárky pro milovníky analogu

08.12.2021

Přemýšlíte o dárku pro milovníka gramofonů a LP desek? Máme pro vás pár tipů.

Kartáček Analogis 6086 Brush 2

Čistota je u gramofonu půlka úspěchu. Kartáček s dvojnásobnou šířkou má oproti běžným navíc jemnou sametovou vrstvu, která spolehlivě odstranit i ten nejjemnější prach a samozřejmě zbaví desku i elektrostatického náboje.

Cena: 549,-Kč

Čisticí sada Analogis 6281 Vinyl Care Pro

Vše, co je potřeba k péči o gramofon a desky, aby vše hrálo, jak má - v jedné krabičce.

Sada obsahuje jemnou antistatickou uěrku, vysoce kvalitní kartáček s tisíci karbonovými vlákny, čistící roztok na hrot přenosky s aplikátorem a čistící emulzi na vinylové desky. To vše je zabaleno v jediném praktickém a snadno přenosném balení.

Cena: 549,-Kč

Pro-Ject Sweep It E

Šikovná pomůcka, která zajistí čistou drážku LP desky bezprostředně před jejím snímáním přenoskou. Umisťuje se přímo na gramofon a drážka desky vede pohyb kartáčku během celého přehrání. Zařízení má stabilní konstrukci z hliníku a samotný kartáček je z přírodních vláken.

Cena: 1790, Kč

Pračka LP Pro-Ject Spin Clean MKII

Jednoduchá ruční pračka LP desek za skvělou cenu. V balení je vše, co budete pro čištění potřebovat. Čištění mokrou cestou je nezbytné pro všechny, kdo občas kupují desky z druhé ruky nebo doma našli sbírku po rodičích. Pomůže také odstranit elektrický náboj u nových desek.

Cena: 2590,-Kč

Pračka Pro-Ject Vinyl Cleaner VC-E

Stolní pračka pro vášnivé sběratele, kteří mají doma pořádnou sbírku. Stolní pračka zajistí mokré vyčištění vč. odsátí přebytečné čistící tekutinami. Nemusíte tak mít starost se sušením a deska je hned připravena na uložení do nového obalu. Prostě čistá práce:-)

Cena: 9999,-Kč

Nevybrali jste si? Zkuste se stavit v některé z našich prodejen, kde vám rádi poradíme s výběrem dárku, který určitě udělá radost.