5 vánočních tipů na gramofon do 10 000 Kč

09.12.2020

Gramofony do "desítky" jsou žádaným zbožím, nejen o vánocích. Přinášíme pár tipů - díky naší akci se do limitu vešly i původně výrazně dražší stroje.

Všechny modely najdete skladem v našich prodejnách nebo našem eshopu hifi-audio.cz

Pro-Ject T1 SB

Cena: 9490,-

Ideální začátek pro nadšence analogu. Gramofon s hliníkovým ramenem, pevným šasi a skleněným talířem ve své kategorii přináší minimum kompromisů a živý, zajímavý zvuk díky přenosce Ortofon OM10.

Essential III Recordmaster

Cena 6999,-Kč

Cenová bomba. Se slevou 40% nyní získáte osvědčený model gramofonu s phono předzesilovačem a USB výstupem pro digitalizaci desek. Samozřejmostí je nadstandartní kabeláž a přenoska Ortofon OM10.

Debut Carbon Esprit + Sumiko Oyster

Cena 9999,-

Zajímavá verze stálilce v sortimentu Pro-Jectu, tentokrát ve verzi Esprit s těžkým akrylovým talířem, osazená japonskou přenoskou Sumiko Oyster s příjemnými sametovými basy a hladkými středy.

Debut Carbon + Ortofon OM10

Cena: 8890,-

Pokud toužíte po osvědčeném Debutu Carbon a hledáte skvělou cenu, tady je. Se solidní přenoskou Ortofon OM10 získáte kvalitní gramofon, který ponechá otevřená dvířka budoucí výměně přenosky za vyšší model a volbě předzesilovače dle vašich představ.

Lenco L-400

Cena: 5899,-Kč

Pokud hledáte gramofon vybavený mnoha funkcemi za dobrou cenu, může být pro vás zajímavé tento přístroj Lenco s direct drive pohonem, regulací otáček +-10% a stroboskopem. Umí digitalizovat desky a nebudete potřebovat externí phono

Pokud jste si nevybrali tady, v našich prodejnách vás čeká dalších minimálně 25 modelů a naše dobře míněná doporučení:-)