AQ Show 2022

26.09.2022

7. října proběhne v sídle firmy AQ v Července po dvou letech AQ Show. Na co se těšit?

Po dvou letech se v sídle naší firmy potkáme s našimi obchodními partnery i fanoušky z řad zákazníků.  Program dne postupně doplňujeme, ale hlavní body programu jsou jasné.

AQ Show pro zákazníky začne v pátek 7. října v 10 hodin.

Novinky z produkce AQ

Letošní rok je ve znamení uvedení nové řady AQ Canto - zájem o ně nás samozřejmě těší a pokud na AQ Show přijedete, budete mít možnost nahlédnout do zákulisí výroby. A pochopitelně si novinku i poslechnout, a to v nové aktivní verzi Forte.

Pro-Ject

Nejdůležitější značka z naší distribuce uvedla nedávno na trhu gramofon "vyšší střední třídy" Pro-Ject X8 a celý systém symetrického vedení signálu z gramofonu až do zesilovače. Budete mít možnost vše vidět na vlastní oči.

Nové značky v distribuci

JBL, Revel¨, Golden Ear a Mark Levinson jsou novými přírustky v naší nabídce. Naživo uvidíte reprezentanty retro řady Classic z produkce JBL a možná budete překvapeni, jak skvělý zvuk v JBL  vykouzlili v cenově dostupné řadě Stage. Revel bude reprezentovat řada Concerta a vyzkoušet budete mít první vlaštovku legendy Mark Levinson - bezdrátová sluchátka s redukcí okolního hluku Mark Levinson No5909.

Skvělé kino Arcam s certifikací Dolby Atmos

Jedinečným zážitkem pro návštěvníky AQ Show domácí kino Arcam v konfiguraci Dolby Atmos, které jsme nedávno zprovoznili a které má jako jediné v České republice certifikaci Centre of Cinematic Excellence. Nabízí skvělé zážitky jak z filmů, tak z hudby na špičkové úrovni.

A dárek pro vás

Pokud se díváte po nových reprosoustavách nebo gramofonu, mám pro vás připravenou takovou nabídku, že si za cenu reprosoustav odvezete i gramofon. Nebo naopak:-). Nabídka bude opravdu exkluzivní a bude platit pouze jeden den.

Těšíme se na setkání!

Událost na Facebooku

Video z poslední AQ Show 2019: