Beyerdynamic nově u nás

11.06.2021

Sluchátka Made in Germany si u nás můžete poslechnout na kvalitních sluchátkových zesilovačích.

Beyerdynamic je mezi značkami sluchátek opravdový pojem - a to rozhodně nejen proto, že jako jedné z mála výrobců udržuje výrobu v rodné zemi. Přidává se i téměř 100letá historie a důraz na kvalitu provedení, díky které jsou některé modely stabilní výbavou nahrávacích studií.

DT 880 a DT 990 - legendy domácího poslechu

Polootevřená DT 880 a otevřená sluchátka DT 990 jsou stálicí nabídky již mnoho let - dobré není nutné měnit. DT 990 disponují o něco hutnějším zvukem. Obojí hrají skvěle a rozhodně si zaslouží samostatný sluchátkový zesilovač - inspiraci najdete na našem eshopu.

Amiron

Otevřená sluchátka, která v nabídce firmy zastupují "vyšší střední třídu". Konstrukce měničů vychází z technologie Tesla. Sluchátka se vyznačují odolnou konstrukcí, příjemným hlavovým mostem a typickým "Beyerdynamic" zvukem, který se vyznačuje vysokou mírou detailu a zároveň muzikálním přednesem.

Tesla T1 3G

Už třetí generace otevřených "Tesel" je potvrzením, že Beyerdynamic se drží osvědčených konstrukcí. Solidní konstrukce, elegantní obal a analytický, přitom dobře poslouchatelný zvuk z nich dělají parťáka, který vám bude dělat radost dlouhé roky.

Všechny zmíněné modely najdete v našich studiích, kde vám rádi poradíme s výběrem vhodného sluchátkového zesilovače a zdroje signálu,  a také na eshopu hifi-audio.cz