Black Friday - slevy až 50%

24.11.2022

Mimořádná nabídka v našich studiích, tentokrát hlavně pro fanoušky analogu a ty, kdo pokukují po nových repro.

Pro-Ject A1

První plnoautomat z produkce Pro-Ject - stačí vybalit, zapojit a hrát. Gramofon je osazen kvalitní přenoskou Ortofon a phono předzesilovačem. Výroba je, jako u všech gramofonů Pro-Ject, Made in Europe.

Black Friday cena: 8999 Kč

Sloupová reprosoustava AQ Wega 78

Výjimečná příležitost pořídit v pravém slova smyslu audiofilskou reprosoustavu za skvělou cenu. Dvoupásmová konstrukce zajistí přirozený zvuk hudebních nástrojů  a zpěvu, sloupové provedení se postará o dostatek přesných basů.

VYPRODÁNO!

Pro-Ject Phono Box S

Evergreen mezi phono předzesilovači - ideální příležitost, pokud chcete posunout zvuk z gramofonu o kus výš. Největší změnu uslyší majitelé gramofonů s vestavěným phonem nebo levnějších receiverů či integrovaných zesilovačů. Využitelný pro MM i MC přenosky.

Black Friday cena: 1999 Kč

Pračka vinylů Pro-Ject Vinyl Cleaner VC-E

Nezbytnost pro vášnivé sběratele LP desek. Důkladné vyčištění mokrou cestou zajistí přehrávání bez lupanců způsobených prachem nebo statickou elektřinou. Kompaktní provedení nezabere místo.

Black Friday cena: 8999 Kč

Pro-Ject Bluetooth Box E HD

Máte doma starší hifi a chcete si přes něj pouštět zvuk z telefonu nebo tabletu? Díky Bluetooth 5 s kodekem aptX HD bude přehrávání v kvalitě blízké CD: se skvělým rozlišením a dynamikou. Přístroj disponuje i digitálním optickým výstupem.

Black Friday cena: 2999 Kč