Dárky na konci školního roku - co třeba pořádný zvuk?

31.05.2024

Vymyslet vhodný dárek za maturitu nebo vysvědčení dá někdy fušku. Pokud má potomek rád hudbu, máme pár tipů na dárky, které nezestárnou. A budou dělat radost opravdu dlouho. Inspirujte se na e-shopu nebo se přijďte na do našich showroomů.

"Přál bych si gramofon.."

Skvělý nápad. Jen bychom si dovolili poradit - levné plastové přístroje, kterých je plný internet, moc parády neudělají a to správné kouzlo z elpíček nedostanou. O kvalitě provedení raději pomlčíme.

Ideálním řešením pro analogový začátek jsou komplety gramofonu a aktivních reprosoustav. Lze k nim připojit i telefon nebo tablet přes bluetooth. Pokud by chtěl obdarovaný vykročit časem k "velkému hifi", pořád mu zůstane kvalitní gramofon a aktivky využije třeba k počítači.

"Ať to hraje líp než ten můj bluetooth reprák..."

Bluetooth reproduktory jsou fajn - dají se jednoduše přenášet, nepotřebujete zásuvku...ale: fyzika se nedá ošálit a opravdu věrný zvuk prostě udělají klasické reprosoustavy se zesilovačem.

Naše sety zesilovačů a repro jednoduše zapojíte, nezabírají moc místa a zvuk z telefonu nebo libovolného jiného zdroje hudby je z nich o pořádný kus dál.

"Nějaké aktivky třeba, ale ať fakt hraje"

Ano, běžné bluetooth repráčky, všelijaké soudky a podobně,  umí vyčarovat hodně, ale na vážnější poslech hudby to opravdu není. Klasicky pojatá reprosoustava přináší věrné barvy nástrojů, skutečné basy - prostě víc z hudby.