EISA 2020/2021 - vítězné produkty u nás!

09.09.2020

Máme radost - produkty z naší nabídky letos zvítězily hned ve čtyřech kategoriích!

EISA je jedinečné sdružení 61 specializovaných magazínů z 29 zemí. Původně evropská asociace EISA, která je mezinárodně známá vyhlašováním ocenění EISA, vznikla v roce 1982 a kažý rok hodnotí nejlepší produkty v oblasti spotřebí elekroniky. Přečtěte si, jak novináři zhodnotili výrobky, které si u nás můžete vyzkoušet "na vlastní uši".

Gramofon s nejlepším poměrem výkon/cena 2020/2021

Pro-Ject T1

"...Společnost Pro-Ject vyrábí gramofony již téměř tři desetiletí a počínaje původním konceptem Pro-Ject 1, společně s novějšími modely Debut více či méně znovu objevila trh s gramofony. T1 je nejnovější verzí tohoto designu - cenově dostupný balíček pro přehrávání gramofonových desek s vynikajícím zvukem a za překvapivě nízkou cenu. Pro-Ject současně nabízí i verze s integrovaným phono předzesilovačem případně s vysílačem Bluetooth. S robustním frézovaným soklem, vysoce přesným ložiskem, skleněným talířem a nově navrženým jednodílným hliníkovým ramenem nabízí úžasně přesný a detailní zvuk. Již z výroby je dokonce předinstalována přenoska Ortofon OM 5E MM, takže stačí jen zapojit a začít přehrávat, zcela v duchu hesla "plug-and- play"..."

Více informací


Zesilovač 2020/2021

ARCAM SA30

"...Arcam se nyní svou vlajkovou lodí připojuje k aktuálnímu trendu streamujících zesilovačů typu "vše v jednom". S elegantním a účelným designem kombinuje SA30 jemnost a výkon zesílení třídy G s řadou digitálních technologií. Můžete streamovat nebo k němu připojit vše od televizoru (HDMI) po gramofon (MM / MC), zatímco technologie korekce chyb poslechové místnosti DIRAC zajistí optimalizaci zvukové scény pomocí počítače a dodávaného mikrofonu. Nejedná se však pouze o výčet mnoha technických funkcí, ale především o vynikající zesilovač. Arcam dokázal zefektivnit svůj výrobek, ale neztratil nic ze svého zaměření..."

Více informací


Audio příslušenství 2020/2021

Pro-Ject VC-E

"...Společnost Pro-Ject, která stojí v čele vinylového boomu svými vynikajícími - a cenově velmi dostupnými - gramofony, nyní obrátila svou pozornost k péči o vaši vzácnou sbírku LP, pomocí kompaktního přístroje na čištění záznamů PRO-JECT VC-E. Nejen, že je malý, ale je také nabízen za velmi příznivou cenu. Disk se otáčí rychlostí 30 ot./min, aby bylo možné jeho vyčistění již během několika málo otáček. Pro-Ject dokonce tvrdí, že by mělo stačit pouze jediné otočení v každém směru. Přítlačná svorka dokáže zajistit, že záznamový štítek na LP zůstane suchý a sací rameno po čištění velmi rychle a účinně vysuší drážky záznamu. Výsledek? Méně šumu, menší opotřebení hrotu přenosky i samotné gramofonové desky a ještě lepší zvuk z vašich oblíbených LP..."Přenosný DAC/Sluchátkový zesilovač 2020/2021

AudioQuest Dragonfly Cobalt

"...Nejnovější přírůstek z řady DragonFly společnosti AudioQuest je zatím tím nejlepším. Model Cobalt převádí nejen širokou škálu zvukových formátů z vašeho počítače, ale jedná se zároveň o vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač, který je schopen dodávat skvělý zvuk do hi-fi systému - a to vše s rozměry, které nejsou větší než standardní USB flash disk. Je to ideální přenosný audio společník: jednoduše jej vložte do USB portu na svém počítači nebo ho připojte k "smartphonu", a můžete poslouchat hudbu. Pak stačí připojit vaše oblíbená sluchátka a máte vše, co potřebujete pro skvělý poslech, ať jste kdekoli..."

Více informací