Top 5 z lednových výprodejů

10.01.2023

Až 50% sleva po na elektroniku a repro po Vánocích není k zahození. Akce platí v našich studiích v Praze, Brně a Července a na hifi-audio.cz

Gramofon Pro-Ject Debut III Esprit

Elegance černého lesklého laku doplněná mléčným barvou akrylátového talíře - tento gramofon se nedá přehlédnout. Kombinace s přenoskou Ortofon, osvědčeným antirezonančním ramenem a kvalitním provedením z něho dělají přeborníka v poměru cena/výkon.

Akční cena: 8 999,- Kč

Reprosoustava AQ Wega 53 MkIII

Elegantní sloupek  do každého interiéru nezabere moc místa - a nabídne prokreslený zvuk s dostatečným objemem basů: díky tuhé ozvučnici, kvalitním reproduktorům a zpracovánbí.  AQ své práci samozřejmě věří - k reprosoustavě získáte záruku 5 let.

Akční cena: 14 999 Kč

Regálové reprosoustavy WRS MM2

V malém boxu se rodí velký zvuk. Kvalitní návrh, výborné použité součástky a řemeslné zpracování - tyto repro mohou být klidně hlavní reprosoustavou. Pro jiné třeba příjemně znějícím zdrojem zvuku v pracovně nebo ložnici. Dodávané sokly zajistí kvalitní zvuk i při umístění v nábytku.

Akční cena:  4 499 Kč

Artsound Pack Hyde +  - set zesilovače a reprosoustav UNI30B

Komplet od belgického specialisty na instalační systémy ozvučení je cenově výhodnou příležitostí, jak ozvučit terasu u domu, altán nebo obývací pokoj. Jednotka se zesilovačem obsahuje i tuner a Bluetooth přijímač a je možné ji skrýt třeba do podhledu.

Akční cena: 7 999 Kč

Set gramofonu Pro-Ject E1 Phono a aktivních repro AQ M25

Ideální kombinace pro vinylové začátečníky: kvalitní gramofon, který citlivě přehraje vinylové desky a díky vestavěnému phono předzesilovači stačí jen připojit aktivní reprosoustavy. AQ M25 nabídnou dostatečný výkon, přirozené barvy hudebních nástrojů a dostatečný objem basů.

Akční cena: 13 890 Kč