Novinky Pro-Ject na výstavě High End Mnichov

29.05.2023

Ve dnech 9.-12. května hostil bavorský Mnichov další ročník největší evropské výstavy audio techniky. Pro-Ject nemohl chybět.

Na velkoryse pojatém stánku  se podávalo vybrané menu - a na novinkách se letos nešetřilo. A to jak v nižších patrech, tak i v "gurmánských specialitách". To abychom ctili stylizaci stánku do restaurace...

Snad největší pozornost přitahoval nejnovější přírůstek v designové řadě gramofonů. Tentokrát oslavující 50. výročí vydání legendárního alba Pink Floyd. Odvážnými tvary navazuje na nedávný model Metallica - tvary a designové prvky pochopitelně odkazují na ikonickou grafiku alba. První informace zveřejnil Pro-Ject na svém webu.

Inovace se dočkají letos i nejvyšší patra nabídky firmy - konkrétně model Pro-Ject Signature 12. Z dostupnějších modelů se můžeme těšit na druhý plnoautomatický model, který naváže na model A1.

Z řady Box Design dorazí letos několik novinek - například inovovaný elektronkový phono předzesilovač Tube Box DS3 nebo třeba zesilovač Stereo Box DS3.

O novinkách vás budeme průběžně informovat - jako k výhradnímu distributorovi dorazí všechny novinky jako první. Moc se těšíme!