Pět gramofonů “do desítky”

08.12.2021

Gramofony do 10 000 Kč, se kterými neuděláte chybu. Všechny Made in Europe a některé jen v našich prodejnách nebo na eshopu.

Pro-Ject Primary Black + OM5e

Základní model , který je vstupenkou do světa analogu.

Gramofon se skvělým poměrem cena/výkon, ale s poctivým provedením a přenoskou Ortofon OM5e.

Pokud nechcete dát za gramofon víc než 6 tisíc, nebo si chcete užívat poslechu z desek v druhé sestavě třeba na chalupě, může to být řešení pro vás.

Cena: 5999,-Kč


Pro-Ject Debut RecordMaster Green + OM10

Tento gramofon rozzáří svou svěží barvou váš obývací pokoj - a za skvělou cenu získáte spolehlivý přístroj, který bude dlouho sloužit. Exkluzivně u nás.

Kromě tradičních konstrukčních prvků řady debu získát i možnost digitalizovat své LP desky prostřednictvím USB konektoru a PC software.

Gramofon je vybaven solidní přenoskou Ortofon s eliptickým hrotem - a až doslouží, můžete vyzkoušet některý z vyšších modelů. Je vybaven i phono předzesilovačem - stačí k němu připojit aktivní reprosoustavy. Přepínání rychlostí 33/45 je elektronické.

Cena: 7999,-Kč

Pro-ject Debut III DC Piano + OM10

Elegantní černý lesklý lak v kombinaci osvědčenou konstrukcí řady Debut. Za skvělou cenu není co řešit, gramofon je nadčasový a určitě bude dobrým základem hifi sestavy střední třídy.

Solidní šasi na antivibračních nožičkách, precizně uložené hliníkové rameno a kovový talř v kombinaci s přenoskou OM10 jsou zárukou kvalitního poslechu.

Určitě doporučujeme pořídit k němu samostatný phono předzesilovač Phono Box nebo Phono Box S2. Budete překvapeni, co umí.

Cena: 8499,-Kč

Pro-Ject T1 OM5e

Cenou EISA oceněný gramofon, který je v sortimentu rakouské značky vstupenkou do světa solidního hifi.

Stabilní šasi, těžký skleněný talíř a precizní rameno s dánskou přenoskou Ortofon OM5e je zárukou živého a detailního přehrávání vašich LP desek.

Gramofon je plug and play, prostě vybalíte, připojíte k zesilovači a hrajete. Za mírný příplatek pořídíte verzi T1 Phono SB.

Cena: 8999,-Kč

Pro-Ject Essential III + OM10

Řada Essential byla velmi úspěšná - a my máme posledních pár kousků.

Elegantní bílé provedení, solidní konstrukce a kvalitní přenoska vám budou dělat radost "na oko i na ucho".

Gramofon vám samozřejmě přehraje jak LP, tak singly, umístění motoru eliminuje nežádoucí vibrace

Cena: 9999,-Kč

Další zajímavé gramofony za skvělou cenu najdete exkluzivně v našich prodejnách v Praze, Brně nebo Července.