Pro-Ject "Best of both worlds" - malé hifi se skvělým zvukem

18.12.2020

Gramofon, streamer a zesilovač ve zvýhodněném setu nabízí překvapivě kvalitní zvuk. Stačí připojit vhodné reprosoustavy.

Skvěle hraje a nepřekáží

Pokud jste přivykli podmanivému pohodlí streamingu z Tidalu nebo Spotify, ale zároveň vás láká kouzlo analogu, může být tento set tím správným řešením. A to hlavně v případě, že řešíte prostor. Kvalitní mikrosystémy (hlavně ty, ke kterým by šel připojit gramofon) z trhu prakticky zmizely.

Díky špičkové technologii a minimalistickému designu (šířka pouhých 10,3 cm) budete mít kompaktní hifi sestavu do běžného bytového obýváku. Elegantním doplněním této sestavy mohou být například reprosoustavy Pro-Ject Speaker box 5 nebo Speaker box 10.

Pro-Ject T1 Phono SB

Osvědčený gramofon se skleněným talířem a kvalitní přenoskou Ortofon si kombinací ceny a kvality získal prestižní cenu EISA. Tento model je vybavený kvalitním předzesilovačem pro MM přenosku a elektronickým přepínáním rychlosti.

Pro-Ject Stream Box S2

Streamer, který díky ethernetovému i wifi připojení zpřístupní obsah služeb Tidal, Spotify, vaši hudbu na síťovém disku a tisíce internetových rádií, Podporuje rozlišení až do 24bit/192kHz.

Pro-Ject Stereo Box S2

Digitální zesilovač s výkonem 2x37W disponuje dvěma RCA vstupy, ke kterým připojíte gramofon a streamer. Po připojení vhodných repro můžete hned hrát!

Doporučené reprosoustavy

Vhodným partnerem této sestavy mohou být reprosoustavy Speaker Box 5 (6990,-), štíhlé sloupky Speaker Box 10 (16 790,-Kč) nebo některý modelů WRS (od 7990,-Kč)