Tipy na dárky za vysvědčení

21.06.2023

Blíží se velké finále😎. Sní váš potomek o něčem lepším, než je přenosný Bluetooth reproduktor? Nebo jste si všimli, že pokukuje po vašem gramofonu? Máme pár tipů, které mladým milovníkům hudby zaručeně udělají radost.

AQ M25

Nejprodávanější aktivky v našich studiích. Můžete je připojit přes Bluetooth, digitálně přesUSB kabelem z počítače - a nebo k nim připojit gramofon s předzesilovačem. Made in Czech republic!

Cena: 6 999 Kč

Lenco SPB 260BK

Aktivky za skvělou cenu - vybavené kromě Bluetooth i digitálními vstupy typu toslink a koaxiálním vstupem. Skvělý poměr cena/výkon

Cena: 4 599 Kč

Set gramofonu Lenco LBT188pi a aktivních repro AQ M25

Cenově výhodná a kvalitní vstupenka do analogového světa. Gramofon propojíte přímo s reprosoustavami - a ty můžete samozřejmě připojit přes Bluetooth i k telefonu.

Cena: 10 990 Kč

Set zesilovače Fonestar AS-1515 a reprosoustav JBL Stage A120

Super zvuk za super peníze. Našlápnuté JBL s kvalitním zesilovačem s možností streamingu přes Bluetooth jsou přesvědčivým první krokem ke skutečnému hifi.

Cena: 7 499 Kč

Gramofon Pro-Ject Debut RecordMaster II Piano

Skvělý gramofon vybavený Phono předzesilovačem s možností digitalizace LP desek stačí ho připojit k jakýmkoli aktivním repro vybaveným analogovým vstupem!

Cena 8 999 Kč