Top 5 z lednového výprodeje

05.01.2021

Slevy víc než 50% jsme připravili na eshopu hifi-audio.cz. Co byste si neměli nechat ujít?

Reproduktory AQ Wega se slevou 20%

Už tak skvělý poměr cena/výkon naší řady Wega jsme posunuli ještě dál. "Sedmičkové modely" dvoupásmových sloupových repro se zajímavým designem jsme slevnili u modelu Wega 78 na 15 990 Kč, vyšší model Wega 73 nyní pořídíte za 19 990 Kč. Kdo hledá neutrálně hrající dvoupásmovou reprosoustavu se solidním objemem basů, má nyní jedinečnou příležitost.

Nejmenší sloupový model řady Wega 53 MKIII může být váš za 12 990 Kč. Reprosoustavy nejsou náročné na zesilovač - cenově dostupné hifi je tedy opravdu "na dosah ruky".

Gramofon Made in EU pod 6 tisíc Kč

Pro-Ject Primary je ideálním startovacím gramofonem, který vybalíte z krabice, připojíte k zesilovači a hrajete. V naší nabídce ho najdete za 5999 Kč.

Lindemann Limetree Phono - excelentní phono předzesilovač

Gramofonový předzesilovač, který si vysloužil nejednu pochvalnou recenzi a na základě pečlivého poslechového testování s nimi musíme souhlasit - nemusíte se bát jej připojit do opravdu ambiciózní sestavy s MC přenoskou. Slevnili jsme ho na 13990 Kč

Pro-Ject Essential III Recordmaster se slevou 40%

Pro velký úspěch jsme prodloužili akci na tento model - a těžko byste na trhu našli v této ceně lepší poměr cena/výkon. Elektronická regulace otáček, skvělá přenoska a rodný list z Evropy - to vše za 6999 Kč

Reprosoustavy Labrador 28 za 24 990 Kč

Špičkové řemeslné provedení, kvalita použitých součástek a široká nabídka přírodních dýh: to jsou silné stránky naší řady Labrador. Tento dvoupásmový model potěší solidním objemem basů a poměrně kompaktním provedením.

Nevybrali jste si? Celou nabídku najdete  zde. Využít můžete osobního odběru a konzultace v prodejnách AQ audio studio.

Nabídka platí do 31. ledna nebo do vyprodání zásob.