Vánoce 2023 v AQ studiu

14.12.2023

Taky jsou pro vás Vánoce bez hudby těžko představitelné? V našich studiích a na hifi-audio.cz na vás čekají super audio společníci za příznivé ceny. Anebo na vaše blízké, kteří hudbu také milují.

Pro-Ject Essential BT

Skvělý gramofon z moravské Litovle. Kvalitní provedení, výborná přenoska. Chcete-li vstoupit do světa analogu, stačí připojit aktivní reprosoustavy a hrajete.

7990 Kč (Sleva 36%)


JBL Stage A120

Regálovky americké značky. Zábavný zvuk "by JBL" do menších pokojů. Hodně muziky za málo peněz!

4 999 Kč (Sleva 9%)


Revel Concerta M16

Tato regálovka potěší náročného audiofila nejen mimořádně atraktivní cenou. Revel je americkou špičkou ve vývoji reprosoustav a zvuk tohoto modelu vás uchvátí!

19 990 Kč (Sleva 43%)


JBL L75

Kompletní hifi systém, který se vejde i tam, kde na klasické hifi není místo. Připojíte TV, gramofon nebo telefon a neuvěříte vlastním uším. Prostě dospělé hifi za málo peněz


24 990 Kč (Sleva 37%)


Příslušenství pro LP desky a gramofon

Máte doma všechno, co gramofon potřebuje? U nás najdete bezkonkurenční nabídku příslušenství pro údržbu gramofonu  a desek - kartáčky, čisticí sady, oleje. Ideální tip na dárek pro fandu gramofonů!


Zvýhodněné audio sety

Aktualizovali jsme nabídku setů, které jsme vyzkoušeli na vlastní uši. Stačí zapojit a hrát. Jsou výrazně cenově zvýhodněné, sladěné...a prostě dobře hrají!