Výrobek roku Stereo a Video 4x pro AQ

25.01.2022

Hned čtyři výrobky zaujaly redakci časopisu Stereo a Video - máme radost!


Gramofon Pro-Ject Debut Pro

Kategorie: gramofon roku 2021-2022

Novinka k 30 výročí firmy - gramofon, který překračuje hranice své třídy a za dostupné peníze přináší kvalitní provedení, zbrusu novou přenosku Pick-It Pro a radost z hudby na dlouhá léta. Potěšení pro oko i pro uši.

AQ Labrador 38

Kategorie: sloupové reprosoustavy roku 2021-2022

Naši nejprodávanější řadu jsme posunuli o kousek výš - zbrusu nová konstrukce ozvučnice na lichoběžníkovém půdorysu, nová výhybka a elegantní povrchová úprava v přírodní ořechové dýze nebo v černém jasanu: to vše s sebou přináší o kus lepší a zábavnější zvuk


AQ M25

Kategorie: multimediální aktivní reprosoustavy roku 2021-2022

Inovací loni prošly i naše nejprodávanější "aktivky". Různé verze jsme sjednotili do jednoho modelu s plnou konektivitou - zdroj hudby můžete připojit přes Bluetooth, linkový vstup nebo digitálně přes USB konektor. Zůstal zábavný zvuk s dostatečným objemem basů, čistými středy a rozlišenými výškami.


Lenco SPB-260

Kategorie: aktivní reprosoustavy s nejlepším poměrem cena/výkon 2021-2022

Reprosoustavy, které vynikají kvalitním provedením, dobrým zvukem a mimořádně univerzální konektivitou - připojit k ním můžete zdroj zvuku nejen přes Bluetooth nebo jack vstup, ale také digitálně přes optický vstup (toslink) nebo digitálně koaxiální vstup.