Zesilovače & receivery

Kvalitní a stabilní zesilovač je podmínkou, aby reprosoustavy ukázaly, co umí.

Čím kvalitnější zesilovač, tím lepší zvuk.
Nabízíme osvědčené zesilovače a AV receivery anglické značky Arcam, špičkové digitální koncové zesilovače Lindemann, lampové světové unikáty KR Audio a zesilovače z řady Box design firmy Pro-Ject.


Síťové stereo receivery Yamaha a Marantz jsou pak ideálním řešením pro ty, kteří chtějí využívat širokého spektra zdrojů hudby - streamovacích služeb, síťových disků, gramofonů.


ARCAM

britská klasika

Hledáte neutrální reprodukci v duchu "britského hifi"? Arcam tohle umí. Už základní zesilovač SA10 bude ideálním partnerem k přehrávači HDA CD-S50.

Vyšší modely nabídnou kromě výkonu a unikátní firemní třídy G v zesilovacích obvodech také možnost streamingu po síti - tu si užijete s modelem SA30 s poctivými 120W výkonu do 8Ohm.

Příznivcům domácího kina nabízíme oceňované receivery pro ozvučení od 7.1 až po Dolby Atmos v té nejvyšší možné kvalitě.

Lindemann

německá legenda pro digitální dobu 

Digitální zesilovače získávají popularitu pro svou kompaktnost a energetickou úspornost. Špičkovou kombinací jsou zdrojové a výkonové komponenty Musicbook, které lze zapojit v klasické i biampingové konfiguraci.

Řada Limetree nabízí kompaktní "krabičky", například velmi kvalitní phono předzesilovač nebo streamer pro připojení vašeho zesilovače s DA převodníkem

Pro-Ject

kompaktní provedení vysokých kvalit

Přístroje Pro-Ject si získaly popularitu svým kompaktním provedením a také tím, jak jsou schopny reagovat na současné trendy.

Často v sobě integrují zesilovač, phono zesilovač, Bluetooth přijímač a digitálně/analogový převodník v překvapivé kvalitě.

Vhodnou kombinací s reproduktory AQ nebo Pro-Ject lze dosáhnout na svou třídu mimořádného zvuku.

Yamaha

kvalitní stereo a kino se síťovými funkcemi

Pokud hledáte univerzální přístroj pro stereo poslech, nebo prostorový zvuk pro vaše domácí kino, jsou síťové receivery Yamaha dobrou volbou. Přístroje v sobě kombinují bezkonkurenční digitální a analogovou univerzálnost, bez rezignace na kvalitu provedení zesilovacích obvodů.

Máte-li zdroj zvuku již vyřešený, zkuste si u nás poslechnout některý ze zesilovačů Yamaha. Drží si svou filozofii Natural sound, tedy věrnost originálu, čistotě přednesu a také kvalitu použitých součástek.

Marantz

...protože na hudbě záleží

Marantz je stálicí a legendou, jejíž hlavní filozofií je přenášet emoce a radost z hudby. 

Z jejího sortimentu jsme si vybrali přístroje, které nás oslovily přesvědčivým zvukem v kombinaci s reprosoustavami AQ a kromě kvalitního provedení nabízejí prostřednictvím systému HEOS poslech ze streamovacích platforem a domácích zařízení.