Reprosoustavy

Správný výběr reprosoustav je základ kvalitního poslechu. U nás si vyberete z široké nabídky - od malých aktivních pro poslech při práci až po velké třípásmové reprosoustavy, které vám zprostředkují hudební zážitek téměř v koncertní hlasitosti.

Nyní akce! AQ Šrotovné přináší slevu 20% na celý sortiment repro AQ a WRS. Více zde. 

AQ

reprosoustavy navržené a vyrobené na Moravě

Špičkové výrobní technologie, prvotřídní komponenty renomovaných značek a nadšení pro řemeslo vám přinesou radost z hudby.

Široký výběr od nejdostupnějších reprosoustav řady Tango nebo aktivních M24 po vyspělejší reprosoustavy řady Wega, Labrador, Pontos nebo špičkovou  řadu Passion - přijďte si je k nám poslechnout.

Na celý sortiment reprosoustav  nabízíme záruku 5 let!

WRS

překvapivý zvuk v kompaktním balení 

Reprosoustavy americké značky WRS, vyráběné u nás v Července, jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají kvalitní zvuk v kompaktním balení a rádi "poslouchají očima".

Kromě široké nabídky designů si můžete vybrat mezi aktivním nebo pasivním provedením. Pasivní reprosoustavy doporučujeme provozovat se zesilovači Pro-Ject. Pro poslech aktivních stačí připojit chytrý telefon, počítač nebo tablet.

Pro-Ject

elegance s výjimečným zvukem 

Reprosoustavy Pro-Ject jsou svým designem předurčeny do moderních interiérů. Jejich štíhlá elegance je podtržena kvalitní povrchovou úpravou z přírodní dýhy.

Regálové reprosoustavy Speaker Box 5 řady S2 a DS2 doporučujeme v kombinaci s komponenty Pro-Ject, třeba gramofonem Pro-Ject JukeBox.

Pokud dopřejete dvoupásmovým modelům Speaker Box 10 a 15 kvalitní zdroj signálu a zesilovač, budete překvapeni jejich dospělým zvukem.