Reprosoustavy

Správný výběr reprosoustav je základem kvalitního zvuku. V našich studiích najdete značky JBL, AQ, Revel a GoldenEar - od aktivních reprosoustav k počítači po plnorozsahové třípásmové reprosoustavy, které vám přinesou zážitek téměř srovnatelný s koncertem.

AQ

reprosoustavy navržené a vyrobené na Moravě 

Špičkové výrobní technologie, prvotřídní součástky od renomovaných výrobců a vášeň pro řemeslo vám přinesou radost z hudby.

Široká nabídka od dostupných reproduktorů řady Tango nebo populárních aktivních M25 přes řady Labrador a Pontos, unikátní AQ Canto až po prémiovou řadu Passion - přijďte je vyzkoušet! Své práci věříme - na repro poskytujeme záruku 5 let.

JBL 

Americká legenda. Bez diskuze.

Značka JBL stála před více než 70 lety při ozvučování prvních kin v USA a brzo si našla cestu do domácností milovníků hudby.

Její charakteristický strhující zvuk si můžete užít i vy. Cenově dostupné modely Stage jsou ideální volbou pro začínajícího milovníka hudby, řada Classic zaujme svým retro designem a tím správným velkým JBL zvukem.

REVEL

vášeň pro přesnost a detail

Americká značka reprosoustav, která vznikla v devadesátých letech pod křídly společnosti Harman. 

Firma si zakládá na špičkových technologiích použitých při vývoji jednotlivých modelů. Výsledkem je detailní, živý zvuk napříč jednotlivými řadami. Přijďte si je poslechnout!

GoldenEar

reprosoustavy, které obklopí zvukem

Pokud je vaše představa o zvuku reproduktorů taková, že svůj zvuk mít nemají a důležité je to, jak autenticky přenesou výkon interpreta, mohou být GoldenEar reprosoustavy přesně pro vás.

Jejich konstrukce s využitím pasivních zářičů na bočnicích zároveň usnadňuje jejich umístění v interiéru - výsledkem je zvuk, který vás doslova obklopí. 

WRS

překvapivý zvuk v kompaktních rozměrech 

Reprosoustavy americké značky WRS jsou ideálním řešením pro zákazníky, kteří hledají kvalitní zvuk v kompaktním provedení a rádi "poslouchají očima."

Kromě povrchové úpravy si můžete vybrat pasivní nebo aktivní verzi (bez nutnosti mít zesilovač). K pasivním doporučujeme zesilovače Pro-Ject, k aktivním stačí připojit smartphone, počítač nebo tablet.

Pro-Ject

elegance s výjimečným zvukem 

Reprosoustavy Pro-Ject jsou navrženy pro moderní interiéry. Jejich štíhlá elegance je podtržena kvalitní přírodní dýhou.

K regálovým modelům doporučujeme elektroniku Pro-Ject nebo třeba gramofon řady Juke Box s vestavěným zesilovačem.