Instalační a vestavné repro

Chcete zvuk, který není vidět - nebo třeba nebo ozvučení terasy?

Chystáte se ozvučit interiér pomocí vestavných nebo přiznaných designově elegantních reproduktorů? Chcete si hudbou zpříjemnit pobyt na terase, zahradě či  posezení u bazénu?

Ideálním řešením je vše promyslet ve fázi projektu - navrhneme optimální řešení a zkonzultujeme provedení všech potřebných připojení včetně návrhu řešení a ceny.

Máme dlouholeté zkušenosti s privátními i veřejnými realizacemi a nabídku kvalitních značek. Spojte se s námi nebo se stavte osobně v našich firemních prodejnách.

ArtSound

nenápadná instalace, velký zvuk

Belgická značka ArtSound v sobě spojuje kvalitní zpracování, moderní design a obdivuhodný zvuk.

Ať už potřebujete aktivní nebo pasivní podhledové nebo přiznané repro domů, do kuchyně, do koupelny, do kanceláře, do vašeho podniku, na terasu nebo na zahradu.


JBL

zvuk jako v americkém kině

Vestavné reprosoustavy JBL přinášejí do interiéru dobře známý podmanivý zvuk této značky - atmosféru jako v kině můžete užít, aniž byste přicházeli o cenný prostor.

Do vestavných reprosoustav přenáší výrobce osvědčené technologie  z vyšších modelů a zároveň myslí i na možnost doladění zvuku s ohledem na umístění reproduktoru v interiéru..

GoldenEar

věrnost, která vás ohromí

Instalační reproduktory  GoldenEar se uplatní kdekoli, kde chcete maximálně věrný a efektní zvuk - a nechcete obětovat prostor. Ať už jde o kino, nebo stereo ozvučení.

Najdete v nich špičkové firemní páskové výškové reprosoustavy. 

Výsledkem bude zvuk, který vás ohromí věrností - a ne velikostí reproduktorů.

Fonestar

Značka Fonestar přináší ideální poměr cena/výkon. Nabídku vestavných modelů doplňují i venkovní voděodolné reprosoustavy, které najdou své uplatnění třeba na terase nebo v zahradním altánu.

Mám zájem o konzultaci ozvučení mého projektu: